SASKIBALOIA: ASTEBURUKO PARTIDUAK

0
552
LOGOA

EBA:

MONDRAGON UNIBERTSITATEA – TABIRAKO BAQUE

Martxoak 1, 18:30, Iturripe kiroldegia.

SENIOR GIZONEZKOAK 2. MAILA:

MEKALKI ALOÑA MENDI KE – ALKIDEBA-OINTXE

Otsailak 29, 18:00, Zubikoa kiroldegia, Oñati.

ALKIDEBA-OINTXE – UNAMUMO

Martxoak 1, 17:00, Iturripe kiroldegia. Azken laurdena jokatuko dute.

SENIOR GIZONEZKOAK 3. MAILA:

MONDRAGON UNIBERTSITATEA – BKL SENIOR TERCERA

Otsailak 28, 19:45, Musakola kiroldegian.

JUNIOR EUSKAL LIGA MUTILAK:

ALTER CONSULTING ISB – MONDRAGON UNIBERTSITATEA -A-

Otsailak 29, 11:00, Azkoitiako Udal kiroldegia.

JUNIOR PARTAIDETZA MUTILAK:

MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B- – GBC SUMMA ALDAPETA

Martxoak 1, 12:00, Musakola kiroldegia.

JUNIOR EUSKAL LIGA NESKAK:

LOINTEK GERNIKA – ELECTRO ALAVESA ARASKI OINTXE!

Otsailak 29, 12:30, Maloste kiroldegia, Gernika.

JUNIOR PARTAIDETZA NESKAK:

MONDRAGON UNIBERTSITATEA – AÑORGA SASKIBALOIA

Martxoak 1, 12:00, Musakola kiroldegia.

KADETE EUSKAL LIGA MUTILAK:

MONDRAGON UNIBERTSITATEA A – APLICACIONES DE RESINAS G&J. ARABERRI

Otsailak 29, 12:00, Musakola kiroldegia.

KADETE PARTAIDETZA MUTILAK: Atsedenaldia

KADETE EUSKAL LIGA NESKAK:

CENTRO ESTUDIOS MIKELDI USK – MONDRAGON UNIBERTSITATEA OINTXE ARASKI

Martxoak 1, 12:30, Zorroza kiroldegia, Bilbo.

KADETE ERRENDIMENDUA NESKAK: Atsedenaldia

KADETE PARTAIDETZA NESKAK:

OSTADAR S.K.T -B- – MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Otsailak 29, 13:00, Maialen Chourraut kiroldegia, Lasarte.

INFANTIL ERRENDIMENDUA MUTILAK: Atsedenaldia

INFANTIL ERRENDIMENDUA NESKAK:

ARESKO INFANTIL 06 – MONDRAGON UNIBERTSITATEA -A-

Otsailak 29, 21:30, Manuel Muñoz kiroldegia, Eskoriatza.

CARROCERIAS AMUTE HONDARRIBIA – MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B-

Martxoak 1, 16:00, Hondartza kiroldegia, Hondarribia.

INFANTIL HAUNDI MUTILAK:

LEK OINTXE INF HAUNDI (2) – LARRAMENDI-ATCOSS-GBC (2)

Otsailak 29, 10:00, Musakola kiroldegia.

INFANTIL TXIKI NESKAK:

SASKI AXULAR (1) – LEK OINTXE INF TXIKI (1)

Otsailak 29, 9:00, Axular kiroldegia, Donostia.

MINI MUTILAK:

CARROCERIAS AMUTE HONDARRIBIA – MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B-

Martxoak 1, 16:15, Aldiri kiroldegia, Urretxu.

A1M TAKE – MONDRAGON LINGUA

Martxoak 1, Tolosan.

MINI NESKAK:

MONDRAGON LINGUA – GBC NESKAK

Martxoak 1, 17:00, Musakola kiroldegia.

ERANTZUN BAT UTZI

Zure iruzkina utzi, mesedez!
Sartu zure izena hemen