Otsaila eztiegia, primadera txirtxilegia

Azaroa 2018
Al Ar Az Og Os Lr Ig
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Hemen zaude:
MUk Santurtziren kantxa bisitatuko du

SASKIBALOIA: ASTEBURUKO PARTIDUAK


EBA:

CB SANTURTZI SK - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Azaroaren 17an 18:45ean, Santurtzin.

 

GIZONEZKOEN 2. MAILA:

ALKIDEBA-OINTXE - TABIRAKO BAQUE

Azaroaren 18an 17:45ean Iturripe kiroldegian.

 

 GIZONEZKOEN 3. MAILA:

AVIA EIBAR SASKIBALOIA - MONDRAGON UNIBERTSITATEA -C-

Azaroaren 17an 18:15ean Ipurua kiroldegian, Eibarren.

 

BETERANAK (NESKAK):

OINTXE - ZUIA 02

Azaroaren 18an 16:00etan Iturripe kiroldegian.

 

JUNIOR PARTAIDETZA  (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B- - BERGARA SORALUCE K.E.

Azaroaren 18an 17:30ean Musakola kiroldegian.

 

 

JUNIOR EUSKAL LIGA (NESKAK):

UNIVERSIDAD DE DEUSTO - ELECTRO ALAVESA ARASKI OINTXE

Azaroaren 18an 12:00etan Donosti Arena kiroldegian, Donostian.

 

JUNIOR PARTAIDETZA (NESKAK):

ANDRAITZ K.E. - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Azaroaren 16an 19:00etan Bikuña kiroldegian, Legazpin.

 

KADETE EUSKAL LIGA (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - CAFES AITONA ASKATUAK

Azaroaren 17an 12:00etan Ibarra kiroldegian, Aretxabaletan.

 

KADETE PARTAIDETZA (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - URKUNDE DEBASKET

Azaroaren 18an 17:00etan Musakola kiroldegian.

 

KADETE EUSKAL LIGA (NESKAK):

HONDARRIBIA IKASBASKET - MONDRAGON UNIBERTSITATEA OINTXE ARASKI

Azaroaren 17an 17:45ean Hondartza kiroldegian, Hondarribian.

 

 KADETE ERRENDIMENDUA (NESKAK):

GRUPO EME OIARSO SKT - ALKIDEBA-OINTXE

Azaroaren 17an 12:30ean Don Bosco kiroldegian, Errenterian.

 

KADETE PARTAIDETZA (NESKAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - AVIA EIBAR SASKIBALOIA

Azaroaren 18an 16:00etan Iturripe kiroldegian.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA  (MUTILAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA A - BERGARA SORALUCE K.E

Azaroaren 17an 12:00etan Musakola kiroldegian.

MONDRAGON UNIBERTSITATEA B - ORDIZIA K.E.

Azaroaren 18an 12:00etan Musakola kiroldegian.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA  (NESKAK):

ARESKO - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Azaroaren 17an 9:20ean Manuel Muñoz kiroldegian, Eskoriatzan.

 

MINI  (MUTILAK):

MILLAR LARRAMENDI - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Azaroaren 18an 9:00etan Azpeitia Udal kiroldegian.

 

MINI (NESKAK):

MONDRAGON UNIBERTSITATEA B - MONDRAGON UNIBERTSITATEA A

Azaroaren 18an 10:00etan Musakola kiroldegian.

BERA BERA SASKI TXIKI  - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Azaroaren 18an 10:00etan Musakola kiroldegian.

 

LEINTZEKO L.E.K. MENDI K.E

 

INFANTIL HAUNDI PARTAIDETZA (NESKAK):

LEK OINTXE H - GOIERRI,K.E. (HAUNDI)

Azaroaren 17an 10:00etan Musakola kiroldegian.

Copyright © 2008- Lege oharra -