Otsaila eztiegia, primadera txirtxilegia

Urria 2018
Al Ar Az Og Os Lr Ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Hemen zaude:
MUk Torrelavegan jokatuko du

SASKIBALOIAREN ASTEBURUKO PARTIDUAK:


EBA:

 

CBT GIMNASTICA SPORT CAFE - MONDRAGON UNIBERTSITATEA 

Otsailaren 18an 12:00etan Vicente Trueba kiroldegian, Torrelavegan.

 

SENIOR GIPUZKOA 1:

 

ERROTAUNDI OKINDEGIA ISB - ALKIDEBA-OINTXE

Otsailaren 17an 16:00etan Azpeitiako kiroldegian, Azpeitian.

 

SENIOR GIPUZKOA 3:

 

MONDRAGON UNIBERTSITATEA -C-  - TAKE COACH

Otsailaren 18an 16:00etan Iturripe kiroldegian.

 

JUNIOR EUSKAL LIGA (MUTILAK):

 

MONDRAGON UNIBERTSITATEA – FUNDACION 5 + 11 B

Otsailaren 17an 12:00etan Musakolako kiroldegian.

 

JUNIOR ERRENDIMENDU (MUTILAK):

 

MONDRAGON UNIBERTSITATEA - EASO HARANBERRI

Otsailaren 18an 19:30ean Iturripe kiroldegian.

 

JUNIOR PARTAIDETZA (NESKAK):

 

MONDRAGON UNIBERTSITATEA – OIARTZUNGO SASKILAGUNAK SKT

Otsailaren 17an 10:00etan Musakolako kiroldegian.

 

KADETE EUSKAL LIGA (MUTILAK):

 

MONDRAGON UNIBERTSITATEA – FUNDACION 5 + 11 IZAGABE 97

Otsailaren 17an 12:00etan Ibarra kiroldegian, Aretxabaletan.

 

KADETE PARTAIDETZA (MUTILAK):

 

GANBARA - MONDRAGON UNIBERTSITATEA C

Otsailaren 17an 9:00etan Allurralde kiroldegian, Andoain.

 

 KADETE EUSKAL LIGA (NESKAK):

 

OINTXE-ARASKI – MOVILTECK ISB

Otsailaren 17an 10:30ean Landazuri kiroldegian, Gasteizen.

 

LA SALLE BILBAO  – ARASKI-OINTXE

Otsailaren 17an 18:30etan La Salle-Ybarra kiroldegian, Bilbon.

 

KADETE PARTAIDETZA (NESKAK):

 

GOIERRI OXYKOR - ALKIDEBA-OINTXE

Otsailaren 18an 10:45ean Aldiri kiroldegian, Urretxun.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA (MUTILAK):

 

EASO 05 RAVIOLINA - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Otsailaren 16an 19:00etan Paco Yoldi kiroldegian, Donostian.

 

TAKE SUPER EKO - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Otsailaren 17an 10:30ean Usabal kiroldegian, Tolosan.

 

INFANTIL ERRENDIMENDUA (NESKAK):

 

BERA BERA - MONDRAGON UNIBERTSITATEA

Otsailaren 18an 11:20ean Manteo kiroldegian, Donostian.

 

 LEINTZEKO L.E.K. MENDI K.E

 

INFANTIL HAUNDI (MUTILAK):

 

ASKATUAK HAUNDI BELTZA - LEK OINTXE MURU H

Otsailaren 18an 10:00etan Paco Yoldi kiroldegian, Donostian.

 

 ZAST 2004 ZKE - LEK OINTXE UDALAITZ H

Otsailaren 17an 11:15ean Antonianos  kiroldegian, Zarautz.

 

HAUNDI PARTAIDETZA (NESKAK):

 

LEK OINTXE HAUNDI - CD ERROIBIDE IRUN

Otsailaren 17an 10:00ean Musakola kiroldegian (Antoña).

 

 TXIKI PARTAIDETZA (NESKAK):

 

LEK OINTXE TXIKI - ARRI BKL -A- TXIKI

Otsailaren 17an 12:00etan Musakola kiroldegian.

Copyright © 2008- Lege oharra -